Najnowsze aktualności związkowe

Medaliści MP

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Polski  2018

MP K i M Gliwice

Mateusz Kowalczyk [ UKS Beskidy Ustroń]  złoty medal - gra podwójna, brązowy medal - gra pojedyncza

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/kowalczyk mp gliwice.jpg

Grzegorz Panfil [ UKS Beskidy Ustroń]  brązowy medal - gra pojedyncza

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/panfil mp gliwice.jpg

Paweł Ciaś [ UKS Beskidy Ustroń]  brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/cias mp gliwice.jpg

Błażej Koniusz [KS Górnik Bytom]  złoty medal - gra mieszana, brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/koniusz mp gliwice.jpg

Magdalena Kądzielewska [ Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" ] brązowy medal - gra mieszana

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/kadzielewska mp gliwice.jpg

Maciej Ziomber  [KS Górnik Bytom]  brązowy medal - gra mieszana

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/ziomber i madzia mp gliwice.jpg

Marcelina Podlińska [KS Górnik Bytom]   brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/podlinska mp gliwice.jpg

Mikołaj Wrzoł [BKT Advantage B.Biała]  brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/wrzol mp gliwice.jpg

Magdalena Zajda [BKT Advantage B.Biała]  brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/zajda mp gliwice.jpg

MP U23 Świdnik

Marcelina Podlińska [KS Górnik Bytom]

srebrny medal - gra pojedyncza, srebrny medal - gra podwójna, srebrny medal - gra mieszana

Agata Borgman [KS Górnik Bytom]   srebrny medal - gra podwójna

Zuzanna Wilk [KS Górnik Bytom]     brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/podlinska,borgman,wilk swidnik.jpg

Max Steinberger [KS Górnik Bytom]  srebrny medal - gra mieszana

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/steinberger mp swidnik.jpg

MP U18 Bytom

Magda Hędrzak [KS Górnik Bytom]  złoty medal - gra podwójna i brązowy medal - gra pojedyncza

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/hedrzak mp bytom.jpg

Mikołaj Lorens [KS Górnik Bytom]   złoty medal - gra mieszana

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/lorens mp bytom.jpg

Wojciech Kasperski [KS Górnik Bytom]   brązowy medal - gra podwójna i brązowy medal - gra mieszana

Maciej Ziomber [KS Górnik Bytom]   brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/kasperski i ziomber mp bytom.jpg

Emma Zakordoniec [KS Górnik Bytom]   brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/zakordoniec mp bytom.jpg

Laura Duhl [BKT Advantage B.Biała]  złoty medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/duhl mp bytom.jpg

Julia Wędrocha [Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół" ]  srebrny medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/wedrocha mp bytom.JPG

Zofia Podbioł [BKT Advantage B.Biała] srebrny medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/podbiol mp bytom.jpeg

OOM U16 Szamotuły

Karina Gustowska [BKT Advantage B.Biała]   brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/gustowska mp szamotuly.jpg

Karolina Bartusek [KS Mostostal Zabrze] brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/bartusek mp szamotuly.jpg

MP U14 Gdańsk

Weronika Domańska [BKT Advantage B.Biała]  brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/Domanska mp gdansk.jpg

Martyn Pawelski [KS Mostostal Zabrze]  srebrny medal - gra pojedyncza

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/pawelski mp gdansk.jpg

MP U12 Kołobrzeg

Jakub Jędrzejczak [BKT Advantage B.Biała] złoty medal - gra pojedyncza i złoty medal - gra podwójna

Jakub Tomasiak [BKT Advantage B.Biała]  brązowy medal - gra podwójna

Mikołaj Migdalski [BKT Advantage B.Biała]  brązowy medal - gra podwójna

files/zdjecia aktualnosci/IMP 2018/migdalski,tomasiak,jedrzejczak mp kolobrzeg.jpg

 

Wróć