Wyniki
MIEJSCA I PUNKTACJA PO V TURNIEJU CARBO KOKS 2014 | ||||||||||||||||||||||
GRUPA CZERWONA DZIEWCZĘTA | ||||||||||||||||||||||
1 | Nieradzik Maja - SSzT Sosnowiec | 16+22+18+22+22 = | 100 | pkt. | ||||||||||||||||||
2 | Kasprzak Pola - KS Górnik Bytom | 0 +27+16+27+27 = | 97 | pkt. | ||||||||||||||||||
3 | Czyż Zuzanna - TKS Slavia Ruda Śląska | 22+18+12+18+18 = | 88 | pkt. | ||||||||||||||||||
4 | Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów | 18+12+22+16+ 0 = | 68 | pkt. | ||||||||||||||||||
5 | Baniak Magdalena - CT Servicom Tychy | 0 +16+10+ 0+14 = | 40 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski | 27+ 0+ 0+ 0+ 0 = | 27 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Dobija Zofia - KS Górnik Bytom | 0 + 0+27+ 0+ 0 = | 27 | pkt. | ||||||||||||||||||
8 | Łukaszczuk Zuzanna - CT Servicom Tychy | 0 +10+10+ 0+ 0 = | 20 | pkt. | ||||||||||||||||||
8 | Pakuło Michalina - KKT Kędzierzyn Koźle | 0+ 6 +14+ 0+ 0 = | 20 | pkt. | ||||||||||||||||||
10 | Sikora Ewa - Dąbrowa Górnicza | 0 + 8+ 0+ 0+16 = | 16 | pkt. | ||||||||||||||||||
11 | Skorupka Maja - TS Czarni - Góral Żywiec | 14+ 0+ 0+ 0+ 0 = | 14 | pkt. | ||||||||||||||||||
11 | Leszczyńska Oliwia - PKT Tennis Team Tychy | 0 +14+ 0+ 0+ 0 = | 14 | pkt. | ||||||||||||||||||
11 | Cela Olivia - NST Śląskie (Racibórz) | 0 + 0+ 0+14+ 0 = | 14 | pkt. | ||||||||||||||||||
12 | Kawlec Izabela - NST Śląskie | 0 + 0+ 0+12+ 0 = | 12 | pkt. | ||||||||||||||||||
13 | Majcher Joanna - PKT Tennis Team Tychy | 0 + 8+ 0+ 0+ 0 = | 8 | pkt. | ||||||||||||||||||
GRUPA CZERWONA CHŁOPCY | ||||||||||||||||||||||
1 | Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała | 27+27+27+18+14 = | 113 | pkt. | ||||||||||||||||||
2 | Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom | 22+22+22+16+22 = | 104 | pkt. | ||||||||||||||||||
3 | Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała | 18+18+18+27+18 = | 99 | pkt. | ||||||||||||||||||
4 | Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze | 10+16+16+22+12 = | 76 | pkt. | ||||||||||||||||||
5 | Ćwiek Mikołaj - KS Górnik Bytom | 16+14+10+14+ 7 = | 61 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec | 12+ 4+12+10+16 = | 54 | pkt. | ||||||||||||||||||
7 | Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral Żywiec | 14+ 0+14+12+10 = | 50 | pkt. | ||||||||||||||||||
8 | Bogacz Adrian - Dabrowa Górnicza | 0+ 9+ 0+ 0+27 = | 27 | pkt. | ||||||||||||||||||
9 | Marusiak Borys - NST Śląsk (Gliwice) | 6+ 8+ 4+ 6+ 0 = | 24 | pkt. | ||||||||||||||||||
10 | Kopa Kamil - CT Servicom Tychy | 5+ 5+ 8+ 0+ 0 = | 18 | pkt. | ||||||||||||||||||
11 | Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy | 8+ 2+ 6+ 0+ 0 = | 16 | pkt. | ||||||||||||||||||
11 | Romański Adam - NST Śląsk (Zator) | 0+ 6+ 0+ 4+ 6 = | 16 | pkt. | ||||||||||||||||||
13 | Vitek Jakub - PKT Tennis Team Tychy | 3+ 2+ 2+ 0+ 8 = | 15 | pkt. | ||||||||||||||||||
14 | Drabik Rafał - PKT Tennis Team Tychy | 0+12+ 0+ 0+ 0 = | 12 | pkt. | ||||||||||||||||||
15 | Majcher Mateusz - PKT Tennis Team Tychy | 0+10+ 0+ 0+ 0= | 10 | pkt. | ||||||||||||||||||
16 | Michałowski Tadeusz - KS Mostostal Zabrze | 0+ 0+ 0+ 8+ 0 = | 8 | pkt. | ||||||||||||||||||
17 | Struski Igor - TKS Tęcza Kielce | 0+ 0+ 0+ 5+ 0 = | 5 | pkt. | ||||||||||||||||||
18 | Paluch Jakub - UKS Winner Kraków | 4+ 0+ 0+ 0+ 0 = | 4 | pkt. | ||||||||||||||||||
19 | Rządza Dawid - PKT Tennis Team Tychy | 0+ 3+ 0+ 0+ 0 = | 3 | pkt. | ||||||||||||||||||
20 | Spyra Przemysław - BKT Advantage Bielsko - Biała | 0+ 2+ 0+ 0+ 0 = | 2 | pkt. | ||||||||||||||||||
20 | Kapela Tymoteusz - NST Śląsk (Gliwice) | 0+ 2+ 0+ 0+ 0 = | 2 | pkt. | ||||||||||||||||||
22 | Majkowski Mateusz - PKT Tennis Team Tychy | 0+ 1+ 0+ 0+ 0 = | 1 | pkt. | ||||||||||||||||||
22 | Matysik Mateusz - NST Śląsk (Pszczyna) | 0+ 1+ 0+ 0+ 0 = | 1 | pkt. | ||||||||||||||||||
GRUPA POMARAŃCZOWA DZIEWCZĘTA | ||||||||||||||||||||||
1 | Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów | 27+27+27+27+ 0 = | 108 | pkt. | ||||||||||||||||||
2 | Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów | 18+18+ 0+18+ 0 = | 54 | pkt. | ||||||||||||||||||
2 | Kępka Weronika - NST Ślask (Jaworzno) | 0+16+ 0+16+22 = | 54 | pkt. | ||||||||||||||||||
4 | Kasprzak Pola - KS Górnik Bytom | 0 + 0+ 0+22+27 = | 49 | pkt. | ||||||||||||||||||
5 | Cetera Alicja - KS Mostostal Zabrze | 16+ 0+ 0+14+ 0 = | 30 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski | 22+ 0+ 0+ 0+ 0 = | 22 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) | 0+22+ 0+ 0+ 0 = | 22 | pkt. | ||||||||||||||||||
8 | Nieradzik Maja - SSzT Sosnowiec | 0+ 0+ 0+ 0+18 = | 18 | pkt. | ||||||||||||||||||
9 | Baniak Magdalena - CT Servicom Tychy | 0+ 0+ 0+ 0+16 = | 16 | pkt. | ||||||||||||||||||
GRUPA POMARAŃCZOWA CHŁOPCY | ||||||||||||||||||||||
1 | Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała | 27+27+27+27+27 = | 135 | pkt. | ||||||||||||||||||
2 | Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała | 22+22+16+22+16 = | 98 | pkt. | ||||||||||||||||||
3 | Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom | 18+16+22+18+22 = | 96 | pkt. | ||||||||||||||||||
4 | Ćwiek Mikołaj - KS Górnik Bytom | 16+18+18+16+18 = | 86 | pkt. | ||||||||||||||||||
5 | Romański Adam - NST Śląsk (Zator) | 0+14+14+ 6+12 = | 46 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec | 8+ 0+ 0+10+14 = | 32 | pkt. | ||||||||||||||||||
7 | Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze | 14+ 0+ 0+14+ 0 = | 28 | pkt. | ||||||||||||||||||
7 | Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral Żywiec | 10+ 0+ 0+ 8+10 = | 28 | pkt. | ||||||||||||||||||
9 | Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy | 12+ 0+ 0+ 0+ 0 = | 12 | pkt. | ||||||||||||||||||
9 | Voigt Piotr - NST Ślask (Gliwice) | 0+12+ 0+ 0+ 0 = | 12 | pkt. | ||||||||||||||||||
9 | Wieczorek Jan - Area Piekary Śl. | 0+ 0+12+ 0+ 0 = | 12 | pkt. | ||||||||||||||||||
9 | Michałowski Tadeusz - KS Mostostal Zabrze | 0+ 0+ 0+12+ 0 = | 12 | pkt. | ||||||||||||||||||
13 | Kostrzewa Wojciech - KS Górnik Bytom | 0+ 0+10+ 0+ 0 = | 10 | pkt. | ||||||||||||||||||
14 | Majka Adrian - KS Górnik Bytom | 0+ 0+ 8+ 0+ 0 = | 8 | pkt. | ||||||||||||||||||
15 | Paluch Jakub - UKS Winner Kraków | 6+ 0+ 0+ 0+ 0= | 6 | pkt. | ||||||||||||||||||
GRUPA ZIELONA DZIEWCZĘTA | ||||||||||||||||||||||
1 | Szczepaniak Natalia - KS Sport - Med. Zabrze | 16+18+18+27+22 = | 101 | pkt. | ||||||||||||||||||
2 | Bergler Olivia - KS Górnik Bytom | 22+16+12+22+27 = | 99 | pkt. | ||||||||||||||||||
3 | Lipiec Xenia - KTT Krzędzierzyn - Koźle | 27+27+27+ 0+ 0 = | 81 | pkt. | ||||||||||||||||||
4 | Kosowska Zuzanna - BKT Advantage Bielsko - Biała | 18+22+16+ 0+16 = | 72 | pkt. | ||||||||||||||||||
5 | Gryguć Zuzanna - KS Sport - Med. Zabrze | 14+ 0+22+16+18 = | 70 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Gasz Wiktoria - CT Servicom Tychy | 12+ 8+10+18+10 = | 58 | pkt | ||||||||||||||||||
7 | Bukowiec Zofia - CHTT Chorzów | 0+ 14+ 6+14+14 = | 48 | pkt. | ||||||||||||||||||
8 | Gołosz Julia - NST Śląsk (Tychy) | 10+10+ 0+12+ 0 = | 32 | pkt. | ||||||||||||||||||
8 | Gnida Magdalena - CHTT Chorzów | 8+ 0+ 8+ 4+12 = | 32 | pkt. | ||||||||||||||||||
10 | Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów | 6+ 0+ 6+ 6+ 0 = | 18 | pkt | ||||||||||||||||||
11 | Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) | 0+ 0+14+ 0+ 0= | 14 | pkt. | ||||||||||||||||||
12 | Majewska Nadia - Fundacja KKT Kraków | 0+ 12+ 0+ 0+ 0 = | 12 | pkt. | ||||||||||||||||||
13 | Cetera Alicja - KS Mostostal Zabrze | 0+ 0+ 0+10+ 0 = | 10 | pkt. | ||||||||||||||||||
14 | Zasadzień Zofia - NST Śląskie | 0+ 0+ 0+ 8+ 0 = | 8 | pkt. | ||||||||||||||||||
15 | Dańko Konstancja - UKS Winner Kraków | 0+ 0+ 0+ 6+ 0 = | 6 | pkt. | ||||||||||||||||||
16 | Durska Emilia - KS Górnik Bytom | 0+ 0+ 0+ 5+ 0 = | 5 | pkt. | ||||||||||||||||||
17 | Wawer Marta - NST Śląskie (Radzionków) | 0+ 0+ 0+ 3+ 0 = | 3 | pkt. | ||||||||||||||||||
GRUPA ZIELONA CHŁOPCY | ||||||||||||||||||||||
1 | Barcik Nikodem - CT Servicom Tychy | 27+27+27+27+27 = | 135 | pkt. | ||||||||||||||||||
2 | Okrzesik Mateusz - TS Czarni - Góral Żywiec | 22+16+22+22+18 = | 100 | pkt. | ||||||||||||||||||
3 | Kubalka Igor - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała | 16+18+18+18+22 = | 92 | pkt. | ||||||||||||||||||
4 | Borkowy Alan - KS Sport-Med. Zabrze | 18+22+16+ 0+16 = | 72 | pkt. | ||||||||||||||||||
5 | Weiner Marcel - CT Servicom Tychy | 14+ 4+12+16+ 0 = | 46 | pkt. | ||||||||||||||||||
6 | Król Łukasz - UKS Trójka Zabrze | 0+12+14+14+ 0 = | 40 | pkt. | ||||||||||||||||||
7 | Strzymszok Kamil - CT Servicom Tychy | 10+14+ 0+ 0+ 0 = | 24 | pkt. | ||||||||||||||||||
8 | Włodarczyk Jakub - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała | 12+ 0+10+ 0+ 0 = | 22 | pkt. | ||||||||||||||||||
9 | Kużdżał Kevin - BKT Advantage Bielsko - Biała | 0+ 5+ 0+12+ 0 = | 17 | pkt. | ||||||||||||||||||
10 | Jasiulek Szymon - KS Górnik Bytom | 0+ 0+14+ 0+ 0 = | 14 | pkt. | ||||||||||||||||||
10 | Masier Borys - KS Grzegórzecki Kraków | 0+ 0+ 0+ 0+14 = | 14 | pkt. | ||||||||||||||||||
12 | Klasiński Maciej - KS Górnik Bytom | 0+10+ 0+ 0+ 0 = | 10 | pkt. | ||||||||||||||||||
13 | Mazelanik Jakub - NST Śląsk (Rybnik) | 8+ 0+ 0+ 0+ 0 = | 8 | pkt. | ||||||||||||||||||
13 | Nowak Mateusz - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała | 0+ 8+ 0+ 0+ 0 = | 8 | pkt. | ||||||||||||||||||
15 | Kaszowski Szymon - BKT Advantage Bielsko - Biała | 0+ 6+ 0+ 0+ 0 = | 6 | pkt. | ||||||||||||||||||
15 | Mikuła Mariusz - KS Górnik Bytom | 0+ 0+ 6+ 0+ 0 = | 6 | pkt. | ||||||||||||||||||
17 | Fajferek Antoni - BKT Advantage Bielsko - Biała | 0+ 3+ 0+ 0+ 0 = | 3 | pkt. | ||||||||||||||||||
18 | Hadała Hubert - KS Czarni Rzeszów | 0+ 2+ 0+ 0+ 0 = | 2 | pkt. | ||||||||||||||||||
18 | Baranowski Dawid - PKT Tennis Team Tychy | 0+ 2+ 0+ 0+ 0 = | 2 | pkt. |
Zawody odbyły się w Bytomiu 3-5 maja, dobrze spisali się zawodnicy Śląskich klubów.
|
|
MIEJSCA I PUNKTACJA PO I TURNIEJU CARBO KOKS 2014 Żywiec |
||||||
|
|
GRUPA CZERWONA DZIEWCZĘTA DO LAT 8 |
|
|
||||
|
1 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski |
|
27 pkt |
||||
|
2 |
Czyż Zuzanna - TKS Slavia Ruda Śląska |
|
|
22 pkt |
|||
|
3 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
|
|
18 pkt |
|||
|
4 |
Nieradzik Maja - SSzT Sosnowiec |
|
|
16 pkt |
|||
|
5 |
Skorupka Maja - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
14 pkt |
|||
|
|
GRUPA CZERWONA CHŁOPCY DO LAT 8 |
|
|
|
|||
|
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
27 pkt |
||||
|
2 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
|
|
22 pkt |
|||
|
3 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
18 pkt |
||||
|
4 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik Bytom |
|
|
|
16 pkt |
||
|
5 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
14 pkt |
|||
|
6 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec |
|
|
12 pkt |
|||
|
7 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
10 pkt |
|||
|
8 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
|
|
8 pkt |
|||
|
9 |
Marusiak Borys - NST Śląsk (Gliwice) |
|
|
6 pkt |
|||
|
10 |
Kopa Kamil - CT Serviscom Tychy |
|
|
5 pkt |
|||
|
11 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
|
|
4 pkt |
|||
|
12 |
Vitek Jakub - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
3 pkt |
|||
|
|
GRUPA POMARAŃCZOWA DZIEWCZĘTA DO LAT 9 |
|
|
||||
|
1 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
|
|
27pkt |
|||
|
2 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski |
|
22 pkt |
||||
|
3 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
|
|
18 pkt |
|||
|
4 |
Cetera Alicja - KS Mostostal Zabrze |
|
|
16 pkt |
|||
|
|
GRUPA POMARAŃCZOWA CHŁOPCY DO LAT 9 |
|
|
||||
|
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
27 pkt |
||||
|
2 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
22 pkt |
||||
|
3 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
|
|
18 pkt |
|||
|
4 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik Bytom |
|
|
|
16 pkt |
||
|
5 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
14 pkt |
|||
|
6 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
|
|
12 pkt |
|||
|
7 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
10 pkt |
|||
|
8 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec |
|
|
8 pkt |
|||
|
9 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
|
|
6 pkt |
|||
|
|
GRUPA ZIELONA DZIEWCZĘTA DO LAT 10 |
|
|
|
|||
|
1 |
Lipiec Xenia - KTT Krzędzierzyn - Koźle |
|
|
27 pkt |
|||
|
2 |
Bergler Olivia - KS Górnik Bytom |
|
|
|
22 pkt |
||
|
3 |
Kosowska Zuzanna - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
18 pkt |
||||
|
4 |
Szczepaniak Natalia - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
16 pkt |
|||
|
5 |
Gryguć Zuzanna - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
14 pkt |
|||
|
6 |
Gasz Wiktoria - CT Servicom Tychy |
|
|
12 pkt |
|||
|
7 |
Gołosz Julia - NST Śląsk (Tychy) |
|
|
|
10 pkt |
||
|
8 |
Gnida Magdalena - CHTT Chorzów |
|
|
|
8 pkt |
||
|
9 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
|
|
6 pkt |
|||
|
|
GRUPA ZIELONA CHŁOPCY DO LAT 10 |
|
|
|
|||
|
1 |
Barcik Nikodem - CT Servicom Tychy |
|
|
27pkt |
|||
|
2 |
Okrzesik Mateusz - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
22 pkt |
|||
|
3 |
Borkowy Alan - KS Sport-Med. Zabrze |
|
|
18 pkt |
|||
|
4 |
Kubalka Igor - Wielki Szlem Bielsko - Biała |
|
|
16 pkt |
|||
|
5 |
Weiner Marcel - CT Servicom Tychy |
|
|
14 pkt |
|||
|
6 |
Włodarczyk Jakub - Wielki Szlem Bielsko - Biała |
|
12 pkt |
||||
|
7 |
Strzymszok Kamil - CT Servicom Tychy |
|
|
10 pkt |
|||
|
8 |
Mazelanik Jakub - NST Śląsk (Rybnik) |
|
MIEJSCA I PUNKTACJA W II TURNIEJU CARBO KOKS 2014 TYCHY |
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUPA CZERWONA DZIEWCZĘTA DO LAT 8 |
|
|
|
|||
1 |
Kasprzak Pola - KS Górnik Bytom |
|
27 pkt |
|
|
||
2 |
Nieradzik Maja - SSzT Sosnowiec |
22 pkt |
|
|
|||
3 |
Czyż Zuzanna - TKS Slavia Ruda Śląska |
18 pkt |
|
|
|||
4 |
Baniak Magdalena - CT Servicom Tychy |
16 pkt |
|
|
|||
5 |
Leszczyńska Oliwia - PKT Tennis Team Tychy |
14 pkt |
|
|
|||
6 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
12 pkt |
|
|
|||
7 |
Łukaszczuk Zuzanna - CT Servicom Tychy |
10 pkt |
|
|
|||
8 |
Majcher Joanna - PKT Tennis Team Tychy |
8 pkt |
|
|
|||
9 |
Pakuło Michalina - KKT Kędzierzyn Koźle |
6 pkt |
|
|
|||
|
GRUPA CZERWONA CHŁOPCY DO LAT 8 |
|
|
|
|||
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
27pkt |
|
|
|||
2 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
22 pkt |
|
|
|||
3 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
18 pkt |
|
|
|||
4 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
16 pkt |
|
|
|||
5 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik Bytom |
|
14 pkt |
|
|
||
6 |
Drabik Rafał - PKT Tennis Team Tychy |
12 pkt |
|
|
|||
7 |
Majcher Mateusz - PKT Tennis Team Tychy |
10 pkt |
|
|
|||
8 |
Marusiak Borys - NST Śląsk (Gliwice) |
8 pkt |
|
|
|||
9 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
6 pkt |
|
|
|||
10 |
Kopa Kamil - CT Servicom Tychy |
|
5 pkt |
|
|
||
11 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Góral Żywiec |
4 pkt |
|
|
|||
12 |
Rządza Dawid - PKT Tennis Team Tychy |
3 pkt |
|
|
|||
13 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
2 pkt |
|
|
|||
13 |
Spyra Przemysław - BKT Advantage Bielsko - Biała |
2 pkt |
|
|
|||
13 |
Vitek Jakub - PKT Tennis Team Tychy |
2 pkt |
|
|
|||
13 |
Kapela Tymoteusz - NST Śląsk (Gliwice) |
2 pkt |
|
|
|||
14 |
Majkowski Mateusz - PKT Tennis Team Tychy |
1 pkt |
|
|
|||
14 |
Matysik Mateusz - NST Śląsk (Pszczyna) |
1 pkt |
|
|
|||
|
GRUPA POMARAŃCZOWA DZIEWCZĘTA DO LAT 9 |
|
|
||||
1 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
27 pkt |
|
|
|||
2 |
Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) |
22 pkt |
|
|
|||
3 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
18 pkt |
|
|
|||
4 |
Kępka Weronika - NST Ślask (Jaworzno) |
16 pkt |
|
|
|||
5 |
Czyż Zuzanna - TKS Slavia Ruda Śląska |
14 pkt |
|
|
|||
|
GRUPA POMARAŃCZOWA CHŁOPCY DO LAT 9 |
|
|
|
|||
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
27 pkt |
|
|
|||
2 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
22 pkt |
|
|
|||
3 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik Bytom |
|
18 pkt |
|
|
||
4 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
16 pkt |
|
|
|||
5 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
14 pkt |
|
|
|||
6 |
Voigt Piotr - NST Ślask (Gliwice) |
|
12 pkt |
|
|
||
|
GRUPA ZIELONA DZIEWCZĘTA DO LAT 10 |
|
|
|
|||
1 |
Lipiec Xenia - KTT Krzędzierzyn - Koźle |
27 pkt |
|
|
|||
2 |
Kosowska Zuzanna - BKT Advantage Bielsko - Biała |
22 pkt |
|
|
|||
3 |
Szczepaniak Natalia - KS Sport - Med. Zabrze |
18 pkt |
|
|
|||
4 |
Bergler Olivia - KS Górnik Bytom |
|
16 pkt |
|
|
||
5 |
Bukowiec Zofia - |
|
|
14 pkt |
|
|
|
6 |
Majewska Nadia - Fundacja KKT Kraków |
12 pkt |
|
|
|||
7 |
Gołosz Julia - NST Śląsk (Tychy) |
|
10 pkt |
|
|
||
8 |
Gasz Wiktoria - CT Servicom Tychy |
8 pkt |
|
|
|||
|
GRUPA ZIELONA CHŁOPCY DO LAT 10 |
|
|
|
|||
1 |
Barcik Nikodem - CT Servicom Tychy |
27 pkt |
|
|
|||
2 |
Borkowy Alan - KS Sport-Med. Zabrze |
22 pkt |
|
|
|||
3 |
Kubalka Igor - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
18 pkt |
|
|
|||
4 |
Okrzesik Mateusz - TS Czarni - Góral Żywiec |
16 pkt |
|
|
|||
5 |
Strzymszok Kamil - CT Servicom Tychy |
14 pkt |
|
|
|||
6 |
Król Łukasz - UKS Trójka Zabrze |
|
12 pkt |
|
|
||
7 |
Klasiński Maciej - KS Górnik Bytom |
10 pkt |
|
|
|||
8 |
Nowak Mateusz - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
8 pkt |
|
|
|||
9 |
Kaszowski Szymon - BKT Advantage Bielsko - Biała |
6 pkt |
|
|
|||
10 |
Kużdżał Kevin - BKT Advantage Bielsko - Biała |
5 pkt |
|
|
|||
11 |
Weiner Marcel - CT Servicom Tychy |
4 pkt |
|
|
|||
12 |
Fajferek Antoni - BKT Advantage Bielsko - Biała |
3 pkt |
|
|
|||
13 |
Hadała Hubert - KS Czarni Rzeszów |
2 pkt |
|
|
|||
14 |
Baranowski Dawid - PKT Tennis Team Tychy |
2 pkt |
|
|
|
MIEJSCA I PUNKTACJA PO II TURNIEJU CARBO KOKS 2014 |
|
|
||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
|
GRUPA CZERWONA DZIEWCZĘTA DO LAT 8 |
|
|
|
|
||||||||||||
1 |
Czyż Zuzanna - TKS Slavia Ruda Śląska |
|
|
22 +18 = |
40 |
pkt |
|||||||||||
2 |
Nieradzik Maja - SSzT Sosnowiec |
|
|
16 +22 = |
38 |
pkt |
|||||||||||
3 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
|
|
18 +12 = |
30 |
pkt |
|||||||||||
4 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski |
|
27+ 0 = |
27 |
pkt |
||||||||||||
4 |
Kasprzak Pola - KS Górnik |
|
|
|
0 +27 = |
27 |
pkt |
||||||||||
6 |
Baniak Magdalena - CT Servicom Tychy |
|
|
0 +16 = |
16 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Skorupka Maja - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
14 + 0 = |
14 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Leszczyńska Oliwia - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
0 +14 = |
14 |
pkt |
|||||||||||
9 |
Łukaszczuk Zuzanna - CT Servicom Tychy |
|
|
0 +10 = |
10 |
pkt |
|||||||||||
10 |
Majcher Joanna - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
0 + 8 = |
8 |
pkt |
|||||||||||
11 |
Pakuło Michalina - KKT Kędzierzyn Koźle |
|
|
0 + 6 = |
6 |
pkt |
|||||||||||
|
GRUPA CZERWONA CHŁOPCY DO LAT 8 |
|
|
|
|
|
|||||||||||
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
27 +27 = |
54 |
pkt |
||||||||||||
2 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
|
|
22 + 22 = |
44 |
pkt |
|||||||||||
3 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
18 + 18 = |
36 |
pkt |
||||||||||||
4 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik |
|
|
|
16 +14 = |
30 |
pkt |
||||||||||
5 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
10 + 16 = |
26 |
pkt |
|||||||||||
6 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec |
|
|
12 + 4 = |
16 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Marusiak Borys - NST Śląsk (Gliwice) |
|
|
6 + 8 = |
14 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
14 + 0 = |
14 |
pkt |
|||||||||||
9 |
Drabik Rafał - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
0 + 12 = |
12 |
pkt |
|||||||||||
10 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
|
|
8 + 2 = |
10 |
pkt |
|||||||||||
10 |
Kopa Kamil - CT Servicom |
|
|
|
5 + 5 = |
10 |
pkt |
||||||||||
10 |
Majcher Mateusz - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
0 + 10 = |
10 |
pkt |
|||||||||||
13 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
|
|
0 + 6 = |
6 |
pkt |
|||||||||||
14 |
Vitek Jakub - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
3 + 2 = |
5 |
pkt |
|||||||||||
15 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
|
|
4 + 0 = |
4 |
pkt |
|||||||||||
16 |
Rządza Dawid - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
0 + 3 = |
3 |
pkt |
|||||||||||
17 |
Spyra Przemysław - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
0 + 2 = |
2 |
pkt |
||||||||||||
17 |
Kapela Tymoteusz - NST Śląsk (Gliwice) |
|
|
0 + 2 = |
2 |
pkt |
|||||||||||
19 |
Majkowski Mateusz - PKT Tennis Team Tychy |
|
0 + 1 = |
1 |
pkt |
||||||||||||
19 |
Matysik Mateusz - NST Śląsk (Pszczyna) |
|
|
0 + 1 = |
1 |
pkt |
|||||||||||
|
GRUPA POMARAŃCZOWA DZIEWCZĘTA DO LAT 9 |
|
|
|
|||||||||||||
1 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
|
|
27 + 27 = |
54 |
pkt |
|||||||||||
2 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
|
|
18 + 18 = |
36 |
pkt |
|||||||||||
3 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski |
|
22 + 0 = |
22 |
pkt |
||||||||||||
3 |
Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) |
|
|
0 + 22 = |
22 |
pkt |
|||||||||||
5 |
Cetera Alicja - KS Mostostal Zabrze |
|
|
16 + 0 = |
16 |
pkt |
|||||||||||
5 |
Kępka Weronika - NST Ślask (Jaworzno) |
|
|
0 + 16 = |
16 |
pkt |
|||||||||||
|
GRUPA POMARAŃCZOWA CHŁOPCY DO LAT 9 |
|
|
|
|
||||||||||||
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
27 + 27 = |
54 |
pkt |
||||||||||||
2 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
22 + 22 = |
44 |
pkt |
||||||||||||
3 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik |
|
|
|
16 + 18 = |
34 |
pkt |
||||||||||
3 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
|
|
18 + 16 = |
34 |
pkt |
|||||||||||
5 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
14 + 0 = |
14 |
pkt |
|||||||||||
5 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
|
|
0 + 14 = |
14 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
|
|
12 + 0 = |
12 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Voigt Piotr - NST Śląsk |
|
|
|
0 +12 = |
12 |
pkt |
||||||||||
9 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
10 + 0 = |
10 |
pkt |
|||||||||||
10 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec |
|
|
8 + 0 = |
8 |
pkt |
|||||||||||
11 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
|
|
6 + 0 = |
6 |
pkt |
|||||||||||
|
GRUPA ZIELONA DZIEWCZĘTA DO LAT 10 |
|
|
|
|
|
|||||||||||
1 |
Lipiec Xenia - KTT Krzędzierzyn - Koźle |
|
|
27 + 27 = |
54 |
pkt |
|||||||||||
2 |
Kosowska Zuzanna - BKT Advantage Bielsko - Biała |
18 + 22 = |
40 |
pkt |
|||||||||||||
3 |
Bergler Olivia - KS Górnik |
|
|
|
22 + 16 = |
38 |
pkt |
||||||||||
4 |
Szczepaniak Natalia - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
16 + 18 = |
34 |
pkt |
|||||||||||
5 |
Gasz Wiktoria - CT Servicom Tychy |
|
|
12 + 8 = |
20 |
pkt |
|||||||||||
5 |
Gołosz Julia - NST Śląsk ( |
|
|
|
10 + 10 = |
20 |
pkt |
||||||||||
7 |
Gryguć Zuzanna - KS Sport - Med. Zabrze |
|
|
14 + 0 = |
14 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Bukowiec Zofia - |
NST |
|
|
|
0 + 14 = |
14 |
pkt |
|||||||||
9 |
Majewska Nadia - Fundacja KKT Kraków |
|
|
0 + 12 = |
12 |
pkt |
|||||||||||
10 |
Gnida Magdalena - CHTT |
|
|
|
8 + 0 = |
8 |
pkt |
||||||||||
11 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
|
|
6 + 0 = |
6 |
pkt |
|||||||||||
|
GRUPA ZIELONA CHŁOPCY DO LAT 10 |
|
|
|
|
|
|||||||||||
1 |
Barcik Nikodem - CT Servicom Tychy |
|
|
27 + 27 = |
54 |
pkt |
|||||||||||
2 |
Borkowy Alan - KS Sport-Med. Zabrze |
|
|
18 + 22= |
40 |
pkt |
|||||||||||
3 |
Okrzesik Mateusz - TS Czarni - Góral Żywiec |
|
|
22 + 16 = |
38 |
pkt |
|||||||||||
4 |
Kubalka Igor - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
|
16 + 18 = |
34 |
pkt |
||||||||||||
5 |
Strzymszok Kamil - CT Servicom Tychy |
|
|
10 + 14 = |
24 |
pkt |
|||||||||||
6 |
Weiner Marcel - CT Servicom Tychy |
|
|
14 + 4 = |
18 |
pkt |
|||||||||||
7 |
Włodarczyk Jakub - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
|
12 + 0 = |
12 |
pkt |
||||||||||||
7 |
Król Łukasz - UKS Trójka |
|
|
|
0 + 12 = |
12 |
pkt |
||||||||||
9 |
Klasiński Maciej - KS Górnik Bytom |
|
|
0 + 10 = |
10 |
pkt |
|||||||||||
10 |
Mazelanik Jakub - NST Śląsk (Rybnik) |
|
|
8 + 0 = |
8 |
pkt |
|||||||||||
10 |
Nowak Mateusz - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
|
0 + 8 = |
8 |
pkt |
||||||||||||
12 |
Kaszowski Szymon - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
0 + 6 = |
6 |
pkt |
||||||||||||
13 |
Kużdżał Kevin - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
|
0 + 5 = |
5 |
pkt |
|||||||||||
`14 |
Fajferek Antoni - BKT Advantage Bielsko - Biała |
|
|
0 + 3 = |
3 |
pkt |
|||||||||||
15 |
Hadała Hubert - KS Czarni Rzeszów |
|
|
0 + 2 = |
2 |
pkt |
|||||||||||
15 |
Baranowski Dawid - PKT Tennis Team Tychy |
|
|
0 + 2 = |
2 |
pkt
|
MIEJSCA I PUNKTACJA PO III TURNIEJU CARBO KOKS 2014 |
|
||||||||||||
GRUPA CZERWONA DZIEWCZĘTA |
|||||||||||||
1 |
Nieradzik Maja - SSzT Sosnowiec |
16+22+18 = |
56 |
pkt. |
|||||||||
2 |
Czyż Zuzanna - TKS Slavia Ruda Śląska |
22+18+12 = |
52 |
pkt |
|||||||||
2 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
18+12+22 = |
52 |
pkt |
|||||||||
4 |
Kasprzak Pola - KS Górnik |
0 +27+16 = |
43 |
pkt |
|||||||||
5 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski |
27+ 0+ 0 = |
27 |
pkt |
|||||||||
5 |
Dobija Zofia - KS Górnik Bytom |
0 + 0+27 = |
27 |
pkt |
|||||||||
7 |
Baniak Magdalena - CT Servicom Tychy |
0 +16+10 = |
26 |
pkt |
|||||||||
8 |
Łukaszczuk Zuzanna - CT Servicom Tychy |
0 +10+10 = |
20 |
pkt |
|||||||||
8 |
Pakuło Michalina - KKT Kędzierzyn Koźle |
0 + 6 +14= |
20 |
pkt |
|||||||||
10 |
Skorupka Maja - TS Czarni - Góral Żywiec |
14+ 0+ 0 = |
14 |
pkt |
|||||||||
10 |
Leszczyńska Oliwia - PKT Tennis Team |
0 +14+ 0 = |
14 |
pkt |
|||||||||
12 |
Majcher Joanna - PKT Tennis Team Tychy |
0 + 8+ 0 = |
8 |
pkt |
|||||||||
GRUPA CZERWONA CHŁOPCY |
|||||||||||||
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
27+27+27 = |
81 |
pkt |
|||||||||
2 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
22+22+22 = |
66 |
pkt |
|||||||||
3 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
18+18+18 = |
54 |
pkt |
|||||||||
4 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
10+16+16 = |
42 |
pkt |
|||||||||
5 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik |
16+14+10 = |
40 |
pkt |
|||||||||
6 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni |
12+ 4+14 = |
30 |
pkt |
|||||||||
7 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral |
14+ 0+12 = |
26 |
pkt |
|||||||||
8 |
Marusiak Borys - NST Śląsk (Gliwice) |
6+ 8+ 4 = |
18 |
pkt |
|||||||||
8 |
Kopa Kamil - CT Servicom |
5+ 5+ 8 = |
18 |
pkt |
|||||||||
10 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
8+ 2+ 6 = |
16 |
pkt |
|||||||||
11 |
Drabik Rafał - PKT Tennis Team Tychy |
0+12+ 0 = |
12 |
pkt |
|||||||||
12 |
Majcher Mateusz - PKT Tennis Team |
0+10+ 0 = |
10 |
pkt |
|||||||||
13 |
Vitek Jakub - PKT Tennis Team Tychy |
3+ 2+ 2 = |
7 |
pkt |
|||||||||
14 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
0+ 6+ 0 = |
6 |
pkt |
|||||||||
15 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
4+ 0+ 0 = |
4 |
pkt |
|||||||||
16 |
Rządza Dawid - PKT Tennis Team Tychy |
0+ 3+ 0 = |
3 |
pkt |
|||||||||
17 |
Spyra Przemysław - BKT Advantage Bielsko - Biała |
0+ 2+ 0 = |
2 |
pkt |
|||||||||
17 |
Kapela Tymoteusz - NST Śląsk (Gliwice) |
0+ 2+ 0 = |
2 |
pkt |
|||||||||
19 |
Majkowski Mateusz - PKT Tennis Team Tychy |
0+ 1+ 0 = |
1 |
pkt |
|||||||||
19 |
Matysik Mateusz - NST Śląsk (Pszczyna) |
0+ 1+ 0 = |
1 |
pkt |
|||||||||
GRUPA POMARAŃCZOWA DZIEWCZĘTA |
|
||||||||||||
1 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
27+27+27 = |
81 |
pkt |
|||||||||
2 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
18+18+ 0 = |
36 |
pkt |
|||||||||
3 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków Trybunalski |
22+ 0+ 0 = |
22 |
pkt |
|||||||||
3 |
Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) |
0+22+ 0 = |
22 |
pkt |
|||||||||
5 |
Cetera Alicja - KS Mostostal Zabrze |
16+ 0+ 0 = |
16 |
pkt |
|||||||||
5 |
Kępka Weronika - NST Ślask (Jaworzno) |
0+16+ 0 = |
16 |
pkt |
|||||||||
GRUPA POMARAŃCZOWA CHŁOPCY |
|||||||||||||
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
27+27+27 = |
81 |
pkt |
|||||||||
2 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
22+22+16 = |
60 |
pkt |
|||||||||
3 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
18+16+22 = |
56 |
pkt |
|||||||||
4 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik |
16+18+18 = |
52 |
pkt |
|||||||||
5 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
0+ 14+14 = |
28 |
pkt |
|||||||||
6 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
14+ 0+ 0 = |
14 |
pkt |
|||||||||
7 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
12+ 0+ 0 = |
12 |
pkt |
|||||||||
7 |
Voigt Piotr - NST Ślask (Gliwice) |
0+ 12+ 0 = |
12 |
pkt |
|||||||||
7 |
Wieczorek Jan - Area Piekary Śl. |
0+ 0+12 = |
12 |
pkt |
|||||||||
10 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral |
10+ 0+ 0 = |
10 |
pkt |
|||||||||
10 |
Kostrzewa Wojciech - KS Górnik Bytom |
0+ 0+10 = |
10 |
pkt |
|||||||||
12 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni |
8+ 0+ 0 = |
8 |
pkt |
|||||||||
12 |
Majka Adrian - KS Górnik Bytom |
0+ 0+ 8 = |
8 |
pkt |
|||||||||
14 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
6+ 0+ 0 = |
6 |
pkt |
|||||||||
GRUPA ZIELONA DZIEWCZĘTA |
|||||||||||||
1 |
Lipiec Xenia - KTT Krzędzierzyn - Koźle |
27+27+27 = |
81 |
pkt |
|||||||||
2 |
Kosowska Zuzanna - BKT Advantage Bielsko - Biała |
18+22+16 = |
56 |
pkt |
|
||||||||
3 |
Szczepaniak Natalia - KS Sport - Med. |
16+18+18 = |
52 |
pkt |
|||||||||
4 |
Bergler Olivia - KS Górnik |
22+16+12 = |
50 |
pkt |
|||||||||
5 |
Gryguć Zuzanna - KS Sport - Med. Zabrze |
14+ 0+22 = |
36 |
pkt |
|||||||||
6 |
Gasz Wiktoria - CT Servicom Tychy |
12+ 8+10 = |
30 |
pkt |
|||||||||
7 |
Gołosz Julia - NST Śląsk |
10+10+ 0 = |
20 |
pkt |
|||||||||
7 |
Bukowiec Zofia - CHTT Chorzów |
0+ 14+ 6 = |
20 |
pkt |
|||||||||
9 |
Gnida Magdalena - CHTT |
8+ 0+ 8 = |
16 |
pkt |
|||||||||
10 |
Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) |
0+ 0+14 = |
14 |
pkt |
|||||||||
11 |
Majewska Nadia - Fundacja KKT Kraków |
0+ 12+ 0 = |
12 |
pkt |
|||||||||
11 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
6+ 0+ 6 = |
12 |
pkt |
|||||||||
13 |
Durska Emilia - KS Górnik |
0+ 0+ 5 = |
5 |
pkt |
|||||||||
GRUPA ZIELONA CHŁOPCY |
|||||||||||||
1 |
Barcik Nikodem - CT Servicom Tychy |
27+27+27 = |
81 |
pkt |
|||||||||
2 |
Okrzesik Mateusz - TS Czarni - Góral |
22+16+22 = |
60 |
pkt |
|||||||||
3 |
Borkowy Alan - KS Sport-Med. Zabrze |
18+22+16 = |
56 |
pkt |
|||||||||
4 |
Kubalka Igor - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
16+18+18 = |
52 |
pkt |
|||||||||
5 |
Weiner Marcel - CT Servicom Tychy |
14+ 4+12 = |
30 |
pkt |
|||||||||
6 |
Król Łukasz - UKS Trójka Zabrze |
0+12+14 = |
26 |
pkt |
|||||||||
7 |
Strzymszok Kamil - CT Servicom Tychy |
10+14+ 0 = |
24 |
pkt |
|||||||||
8 |
Włodarczyk Jakub - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
12+ 0+10 = |
22 |
pkt |
|||||||||
9 |
Jasiulek Szymon - KS Górnik Bytom |
0+ 0+14 = |
14 |
pkt |
|||||||||
10 |
Klasiński Maciej - KS Górnik Bytom |
0+10+ 0 = |
10 |
pkt |
|||||||||
11 |
Mazelanik Jakub - NST Śląsk (Rybnik) |
8+ 0+ 0 = |
8 |
pkt |
|||||||||
11 |
Nowak Mateusz - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
0+ 8+ 0 = |
8 |
pkt |
|||||||||
13 |
Kaszowski Szymon - BKT Advantage Bielsko - Biała |
0+ 6+ 0 = |
6 |
pkt |
|||||||||
13 |
Mikuła Mariusz - KS Górnik |
0+ 0+ 6 = |
6 |
pkt |
|||||||||
15 |
Kużdżał Kevin - BKT Advantage Bielsko |
0+ 5+ 0 = |
5 |
pkt |
|||||||||
16 |
Fajferek Antoni - BKT Advantage Bielsko |
0+ 3+ 0 = |
3 |
pkt |
|||||||||
17 |
Hadała Hubert - KS Czarni Rzeszów |
0+ 2+ 0 = |
2 |
pkt |
|||||||||
17 |
Baranowski Dawid - PKT Tennis Team |
0+ 2+ 0 = |
2 |
pkt |
|
MIEJSCA I PUNKTACJA PO IV TURNIEJU CARBO KOKS 2014 |
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUPA CZERWONA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nieradzik Maja - SSzT Sosnowiec |
16+22+18+22 = |
78 |
pkt. |
|
|
|
|
|
2 |
Czyż Zuzanna - TKS Slavia Ruda Śląska |
22+18+12+18 = |
70 |
pkt. |
|
|
|
|
|
2 |
Kasprzak Pola - KS Górnik Bytom |
0 +27+16+27 = |
70 |
pkt. |
|
|
|
|
|
4 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
18+12+22+16 = |
68 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków |
27+ 0+ 0+ 0 = |
27 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Dobija Zofia - KS Górnik Bytom |
0 + 0+27+ 0 = |
27 |
pkt. |
|
|
|
|
|
7 |
Baniak Magdalena - CT Servicom Tychy |
0 +16+10+ 0 = |
26 |
pkt. |
|
|
|
|
|
8 |
Łukaszczuk Zuzanna - CT Servicom Tychy |
0 +10+10+ 0 = |
20 |
pkt. |
|
|
|
|
|
8 |
Pakuło Michalina - KKT Kędzierzyn Koźle |
0+ 6 +14+ 0 = |
20 |
pkt. |
|
|
|
|
|
10 |
Skorupka Maja - TS Czarni - Góral Żywiec |
14+ 0+ 0+ 0 = |
14 |
pkt. |
|
|
|
|
|
10 |
Leszczyńska Oliwia - PKT Tennis Team Tychy |
0 +14+ 0+ 0 = |
14 |
pkt. |
|
|
|
|
|
10 |
Cela Olivia - NST Śląskie (Racibórz) |
0 + 0+ 0+14 = |
14 |
pkt. |
|
|
|
|
|
11 |
Kawlec Izabela - NST Śląskie |
0 + 0+ 0+12 = |
12 |
pkt. |
|
|
|
|
|
12 |
Majcher Joanna - PKT Tennis Team Tychy |
0 + 8+ 0+ 0 = |
8 |
pkt. |
|
|
|
|
|
|
GRUPA CZERWONA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
27+27+27+18 = |
99 |
pkt. |
|
|
|
|
|
2 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
22+22+22+16 = |
82 |
pkt. |
|
|
|
|
|
3 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
18+18+18+27 = |
81 |
pkt. |
|
|
|
|
|
4 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
10+16+16+22 = |
64 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik |
16+14+10+14 = |
54 |
pkt. |
|
|
|
|
|
6 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec |
12+ 4+14+10 = |
40 |
pkt. |
|
|
|
|
|
7 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral |
14+ 0+12+12 = |
38 |
pkt. |
|
|
|
|
|
8 |
Marusiak Borys - NST Śląsk (Gliwice) |
6+ 8+ 4+ 6 = |
24 |
pkt. |
|
|
|
|
|
9 |
Kopa Kamil - CT Servicom Tychy |
5+ 5+ 8+ 0 = |
18 |
pkt. |
|
|
|
|
|
10 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
8+ 2+ 6+ 0 = |
16 |
pkt. |
|
|
|
|
|
11 |
Drabik Rafał - PKT Tennis Team Tychy |
0+12+ 0+ 0 = |
12 |
pkt. |
|
|
|
|
|
12 |
Majcher Mateusz - PKT Tennis Team Tychy |
0+10+ 0+ 0 = |
10 |
pkt. |
|
|
|
|
|
12 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
0+ 6+ 0+ 4 = |
10 |
pkt |
|
|
|
|
|
14 |
Michałowski Tadeusz - KS Mostostal Zabrze |
0+ 0+ 0+ 8 = |
8 |
pkt. |
|
|
|
|
|
15 |
Vitek Jakub - PKT Tennis Team Tychy |
3+ 2+ 2+ 0 = |
7 |
pkt. |
|
|
|
|
|
16 |
Struski Igor - TKS Tęcza Kielce |
0+ 0+ 0+ 5 = |
5 |
pkt. |
|
|
|
|
|
17 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
4+ 0+ 0+ 0 = |
4 |
pkt. |
|
|
|
|
|
18 |
Rządza Dawid - PKT Tennis Team Tychy |
0+ 3+ 0+ 0 = |
3 |
pkt. |
|
|
|
|
|
19 |
Spyra Przemysław - BKT Advantage Bielsko - Biała |
0+ 2+ 0+ 0 = |
2 |
pkt. |
|
|
|
|
|
19 |
Kapela Tymoteusz - NST Śląsk (Gliwice) |
0+ 2+ 0+ 0 = |
2 |
pkt. |
|
|
|
|
|
21 |
Majkowski Mateusz - PKT Tennis Team Tychy |
0+ 1+ 0+ 0 = |
1 |
pkt. |
|
|
|
|
|
21 |
Matysik Mateusz - NST Śląsk (Pszczyna) |
0+ 1+ 0+ 0 = |
1 |
pkt. |
|
|
|
|
|
|
GRUPA POMARAŃCZOWA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
27+27+27+27 = |
108 |
pkt. |
|
|
|
|
|
2 |
Kolbusz Oliwia - KS Czarni Rzeszów |
18+18+ 0+18 = |
54 |
pkt. |
|
|
|
|
|
3 |
Kępka Weronika - NST Ślask (Jaworzno) |
0+16+ 0+16 = |
32 |
pkt. |
|
|
|
|
|
4 |
Cetera Alicja - KS Mostostal Zabrze |
16+ 0+ 0+14 = |
30 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Nadajewska Marta - AT Chalange Piotrków |
22+ 0+ 0+ 0 = |
22 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) |
0+22+ 0+ 0 = |
22 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Kasprzak Pola - KS Górnik Bytom |
0 + 0+ 0+22 = |
22 |
pkt. |
|
|
|
|
|
|
GRUPA POMARAŃCZOWA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jędrzejczak Jakub - BKT Advantage Bielsko - Biała |
27+27+27+27 = |
108 |
pkt. |
|
|
|
|
|
2 |
Migdalski Mikołaj - BKT Advantage Bielsko - Biała |
22+22+16+22 = |
82 |
pkt. |
|
|
|
|
|
3 |
Spychalski Dominik - KS Górnik Bytom |
18+16+22+18 = |
74 |
pkt. |
|
|
|
|
|
4 |
Ćwiek Mikołaj - KS Górnik Bytom |
16+18+18+16 = |
68 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Romański Adam - NST Śląsk (Zator) |
0+ 14+14+ 6 = |
34 |
pkt. |
|
|
|
|
|
6 |
Skwarek Jakub - KS Sport - Med. Zabrze |
14+ 0+ 0+14 = |
28 |
pkt. |
|
|
|
|
|
7 |
Okrzesik Szymon - TS Czarni - Góral Żywiec |
10+ 0+ 0+ 8 = |
18 |
pkt. |
|
|
|
|
|
7 |
Tomasiak Jakub - TS Czarni - Czarni Żywiec |
8+ 0+ 0+10 = |
18 |
pkt. |
|
|
|
|
|
9 |
Kopa Arkadiusz - CT Servicom Tychy |
12+ 0+ 0+ 0 = |
12 |
pkt. |
|
|
|
|
|
9 |
Voigt Piotr - NST Ślask (Gliwice) |
0+12+ 0+ 0 = |
12 |
pkt. |
|
|
|
|
|
9 |
Wieczorek Jan - Area Piekary Śl. |
0+ 0+12+ 0 = |
12 |
pkt. |
|
|
|
|
|
9 |
Michałowski Tadeusz - KS Mostostal Zabrze |
0+ 0+ 0+12 = |
12 |
pkt. |
|
|
|
|
|
13 |
Kostrzewa Wojciech - KS Górnik Bytom |
0+ 0+10+ 0 = |
10 |
pkt. |
|
|
|
|
|
14 |
Majka Adrian - KS Górnik Bytom |
0+ 0+ 8+ 0 = |
8 |
pkt. |
|
|
|
|
|
15 |
Paluch Jakub - UKS Winner Kraków |
6+ 0+ 0+ 0 = |
6 |
pkt. |
|
|
|
|
|
|
GRUPA ZIELONA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lipiec Xenia - KTT Krzędzierzyn - Koźle |
27+27+27+ 0 = |
81 |
pkt. |
|
|
|
|
|
2 |
Szczepaniak Natalia - KS Sport - Med. Zabrze |
16+18+18+27 = |
79 |
pkt. |
|
|
|
|
|
3 |
Bergler Olivia - KS Górnik Bytom |
22+16+12+22 = |
72 |
pkt. |
|
|
|
|
|
4 |
Kosowska Zuzanna - BKT Advantage Bielsko |
18+22+16+ 0 = |
56 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Gryguć Zuzanna - KS Sport - Med. Zabrze |
14+ 0+22+16 = |
52 |
pkt. |
|
|
|
|
|
6 |
Gasz Wiktoria - CT Servicom Tychy |
12+ 8+10+18 = |
48 |
pkt |
|
|
|
|
|
7 |
Bukowiec Zofia - CHTT Chorzów |
0+ 14+ 6+14 = |
34 |
pkt. |
|
|
|
|
|
8 |
Gołosz Julia - NST Śląsk (Tychy) |
10+10+ 0+12 = |
32 |
pkt. |
|
|
|
|
|
9 |
Gnida Magdalena - CHTT Chorzów |
8+ 0+ 8+ 4 = |
20 |
pkt. |
|
|
|
|
|
10 |
Bednarz Zuzanna - KS Czarni Rzeszów |
6+ 0+ 6+ 6 = |
18 |
pkt |
|
|
|
|
|
11 |
Rogala Milena - NST Małopolska (Rzeszów) |
0+ 0+14+ 0 = |
14 |
pkt. |
|
|
|
|
|
12 |
Majewska Nadia - Fundacja KKT Kraków |
0+ 12+ 0+ 0 = |
12 |
pkt. |
|
|
|
|
|
13 |
Cetera Alicja - KS Mostostal Zabrze |
0+ 0+ 0+10 = |
10 |
pkt. |
|
|
|
|
|
14 |
Zasadzień Zofia - NST Śląskie |
0+ 0+ 0+ 8 = |
8 |
pkt. |
|
|
|
|
|
15 |
Dańko Konstancja - UKS Winner Kraków |
0+ 0+ 0+ 6 = |
6 |
pkt. |
|
|
|
|
|
16 |
Durska Emilia - KS Górnik Bytom |
0+ 0+ 5+ 0 = |
5 |
pkt. |
|
|
|
|
|
17 |
Wawer Marta - NST Śląskie (Radzionków) |
0+ 0+ 0+ 3 = |
3 |
pkt. |
|
|
|
|
|
|
GRUPA ZIELONA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Barcik Nikodem - CT Servicom Tychy |
27+27+27+27 = |
108 |
pkt. |
|
|
|
|
|
2 |
Okrzesik Mateusz - TS Czarni - Góral Żywiec |
22+16+22+22 = |
82 |
pkt. |
|
|
|
|
|
3 |
Kubalka Igor - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
16+18+18+18 = |
70 |
pkt. |
|
|
|
|
|
4 |
Borkowy Alan - KS Sport-Med. Zabrze |
18+22+16+ 0 = |
56 |
pkt. |
|
|
|
|
|
5 |
Weiner Marcel - CT Servicom Tychy |
14+ 4+12+16 = |
46 |
pkt. |
|
|
|
|
|
6 |
Król Łukasz - UKS Trójka Zabrze |
0+12+14+14 = |
40 |
pkt. |
|
|
|
|
|
7 |
Strzymszok Kamil - CT Servicom Tychy |
10+14+ 0+ 0 = |
24 |
pkt. |
|
|
|
|
|
8 |
Włodarczyk Jakub - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
12+ 0+10+ 0 = |
22 |
pkt. |
|
|
|
|
|
9 |
Kużdżał Kevin - BKT Advantage Bielsko - Biała |
0+ 5+ 0+12 = |
17 |
pkt. |
|
|
|
|
|
10 |
Jasiulek Szymon - KS Górnik Bytom |
0+ 0+14+ 0 = |
14 |
pkt. |
|
|
|
|
|
11 |
Klasiński Maciej - KS Górnik Bytom |
0+10+ 0+ 0 = |
10 |
pkt. |
|
|
|
|
|
12 |
Mazelanik Jakub - NST Śląsk (Rybnik) |
8+ 0+ 0+ 0 = |
8 |
pkt. |
|
|
|
|
|
12 |
Nowak Mateusz - BTT Wielki Szlem Bielsko - Biała |
0+ 8+ 0+ 0 = |
8 |
pkt. |
|
|
|
|
|
14 |
Kaszowski Szymon - BKT Advantage Bielsko - Biała |
0+ 6+ 0+ 0 = |
6 |
pkt. |
|
|
|
|
|
14 |
Mikuła Mariusz - KS Górnik Bytom |
0+ 0+ 6+ 0 = |
6 |
pkt. |
|
|
|
|
|
16 |
Fajferek Antoni - BKT Advantage Bielsko - Biała |
0+ 3+ 0+ 0 = |
3 |
pkt. |
|
|
|
|
|
17 |
Hadała Hubert - KS Czarni Rzeszów |
0+ 2+ 0+ 0 = |
2 |
pkt. |
|
|
|
|
|
17 |
Baranowski Dawid - PKT Tennis Team Tychy |
0+ 2+ 0+ 0 = |
2 |
pkt. |
|
|
|
|
|